Kurumsal Kimlik

 

KONYA YAPI; Yapı malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Kurulduğu 1991 yılından günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

26 yılı geçen zaman içinde, sektörde olmanın verdiği bilgi ve tecrübemizle globalleşen dünyadaki gelişmeleri de yakından izleyerek, müşterilerimize kaliteli ürün, malzeme ve ekipmanları en iyi şartlarda sağlamanın çabası içinde olduk.

Ana hedefimiz, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

İşimizin değişmez ve vazgeçilmez şartı sözümüz ve iş sahipliğimizdir. Teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden kadromuz, çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, hızlı servis, müşteri memnuniyeti ve kalite hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Vizyon;

Çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile birlikte büyümeyi, yapı malzemeleri sektöründe aranılan ve anılan bir firma olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Misyon;

Müşteri Memnuniyetini temel alan pazarlama anlayışı ile, Satış ve satış sonrası destekle daima müşteri haklarını koruyarak, Daima çalışmalarında çevreye ve insana duyarlı olarak, Gücünü çalışanlarının azim ve desteğinden alarak, Ülkemiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız için en iyiyi başarmak için büyümeye devam ederek sektöründe lider firma olmayı misyon edinmiştir.

 
Birlikte yürümek, birlikte büyümek dileğiyle...
 
Ramazan YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkanı
 
 

.